Počet položek: 0 0,- CZK

Proč nakoupit právě zde

Jmenuji se Martin Wagner a jsem provozovatelem obchodu s premiovými doutníky a alkoholem xdoutniky.cz.
Doutníky kouřím již více než 20 let. Nejsem každodenním kuřákem, ale za svůj život jsem měl možnost projít cestu od lehkých dominikánských doutníků, přes nikaraguiské a kubánské a zase zpátky. 
Každý zážitek i ten méně příjemný mě obohatil a už několik let přemýšlím nad spuštěním specializovaného obchodu s doutníky. V roce 2020 jsem založil eshop xdoutniky.cz se zaměřením na nikaraguiské a dominikánské doutníky Perdomo, Joya de Nicaragua, Oliva, Alec Bradley a další. Nemůže chybět ani jedna z nejlepších značek doutníků na světě Arturo Fuente. Samozřejmě, že v nabídce najdete také kubánské doutníky Cohiba, Romeo y Julieta, H.Upmann, Hoyo de Monterey nebo Trinidad.

Doutníkových obchodů je hodně. Většina z nich je výborná, mnoho z nich nabízí komplexní nabídku všemi možnými značkami. Proč tedy spouštět nový obchod?

Má nabídka by měla být jiná: nechci mít obchod postavený na všech možných značkách, ale jen na výběru těch, které mě oslovily a které za to stojí (alespoň podle mého mínění). Od nich bych rád svým zákazníkům nabízel co nejširší paletu doutníků a pokud možno tak, aby ten svůj oblíbený vždy našli. Nebude to vždy možné, ale udělám pro to co nejvíc.
Zároveň chci aby zákazník přesně věděl kdo jeho doutník uchovával v humidoru, kdo ho připravil k dodání a kdo se o něj staral. Chci, aby když mi zákazník zavolá, nebo se spojí přes chat vždy věděl, že telefon zvednu já, na zprávu odepíšu také já a za kvalitu ručím rovněž jen já.

Ke skvělému doutníku patří i sklenka dobrého alkoholu. I ten se snažím vybírat tak, abych dokázal   o   vybrané lahvi zákazníkovi sdělit něco víc než jen cenu. 

Vaši zásilku vám v pondělí (doplnění zásob po víkendu), nebo v pátek (doplnění zásob před víkendem) dovezu v rámci Prahy na zvolenou adresu.

V případě jakéhokoli dotazu se na mě můžete obrátit na telefonu: 603 143 143, nebo na e- mailu  m.wagner@xdoutniky.cz

Věrnostní program

Věrnostní program

Vyzvednutí objednávky v Praze

Vyzvednutí objednávky v Praze

Jak pečovat o doutníky?

Jak pečovat o doutníky?

Jak zaklimatizovat doutníky, která vám přišly z e-shopu?

Jak balím doutníky

Doprava a platba za objednávky

Kontrola věku při nákupu tabákových výrobků a alkoholu

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací
Potvrzení zletilosti

Upozornění:

Tato stránka obsahuje tabákové výrobky a alkohol. Vstupem potvrzujete, že je vám více jak 18 let.