Počet položek: 0 0,- CZK

Padrón 1926 No. 35 Maduro

Fantastický doutník z produkce rodinné fabriky Padrón z výroční edice 1926 s krycím listem Maduro.

Doutník Padrón 1926 No. 35 Maduro

Doutníky Padrón jsou pro mě symbolem ušlechtilého old stylu a přestože je to vlastně předsudek nemůžu se toho vnímání zbavit. A ani nechci. 

Na tento doutník jsem se dlouho chystal. Je malý a já moc malé doutníky nemám v oblibě. Obvykle když začnou dávat to nejlepší blíží se konec. Padrón však překvapil. Tento doutník dává od začátku co může. 

Jako kůže starého muže

Přesně tak na mě působí vzhled tohoto doutníku. Jako kůže starého muže. Tvar je nepravidelný, krycí list má výrazné žilky a povrch vypadá jako bych ho měl v humidoru několik let.

Zpracování je ovšem prvotřídní. Doutník je pevný, nikde žádná vada, prstýnek je skutečně old fashion, ale přitom jde o sofistikovaný dvojitý prstýnek s jemným embossem a číslem, kterým bojuje proti plagiátorství. Tento doutník totiž přes svou velikost není nijak levným kouskem. Krycí list je tmavý jak od madura čekám.

Zastřihávám a nasaji chuť z ještě nezapáleného doutníku. Cítím kávu. Zapaluji tryskovým zapalovačem Perdomo zcela bez problému a potahuji. Slušná porce krémového dýmu dává hned z kraje jemnou peprnost, kávovou a čokoládovou chuť.

 

 

Pohoda, tabáček

Přesně tohoto klišé jsem se v hodnocení doutníků chtěl vyvarovat. Ale ono to přesně vystihuje ten pocit když kouřím Padrón 1926 No. 35. Je to parádní doutník, který si musíte vychutnat. Vykouřit ho někde v rychlosti je velká škoda. S každým vyfouknutým oblakem dýmu mě zahalovala spokojenost nad skutečně prvotřídním doutníkem. Těsím se na další.

Doutník Padrón 1926 No 35 je ve formátu Short Robusto a dá se kouřit hodně přes hodinu. 

Koupit ho můžete zde: Padrón 1926 No. 35 Maduro

Padrón 1926 No. 35 Maduro - 1988510 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací
Potvrzení zletilosti

Upozornění:

Tato stránka obsahuje tabákové výrobky a alkohol. Vstupem potvrzujete, že je vám více jak 18 let.